אירועי סטודנטים

אירועי סטודנטים

חברת מלודי הפקות חרטה על דגלה הפקת אירועי סטודנטים ברמת גימור מקסימאלית.

אנו שמחים לעמוד לצד הסטודנטים ולהפיק עבורכם את הפסטיבלים הגדולים של המועדים החשובים. בין אם האירוע מתקיים בשטח הקמפוס ובין אם מדובר באירוע במתחם חיצוני, אנו נפיק את האירוע מקצה עד קצה ברמה הגבוהה ביותר. החל מבניית תקציב  בשקיפות מלאה לפי כמות הסטודנטים והאורחים הצפויים להגיע לאירוע.

במהלך השנה הסטודנטיאלית ישנם מספר מועדים לאירועים ופעילויות שונות בין אם מדובר בהפסקה פעילה ובין אם מדובר באירוע קונספט.

אנו מפיקים מגוון רחב של אירועים במועדים שונים. בין היתר: פתיחות שנה, מימונה בקמפוס, ימי ספורט, יום העצמאות, אירועים דיגיטליים ואירועים חיצוניים.

באירועי חוץ אנו בונים אסטרטגיית שיווק ומכירה לאירוע הכוללת: בניית גאנט שיווקי, עבודה מול מעצב גרפי, תליית שילוט ועידוד מכירה בשטח המכללה, קמפיינים ממומנים לפי פילוח מותאם אישית לאירוע ועוד..

אירועי סטודנטים מורכבים מהופעות עם האמנים מהשורה הראשונה, דוכני מזון מעוצבים במחירים מוזלים, ברים מיוחדים, ומקומות ישיבה לצד מייצגי תפאורה מרהיבים. 

אירועי סטודנטים

לפרטים נוספים

השאירו פרטים ונציגנו יחזור אליכם בהקדם!

חוויה סטודנטיאלית

אנו שמים לנגד עינינו את החשיבה מחוץ לקופסא והיצירתיות לכל אירוע בנפרד בכדי ליצור לסטודנטים המשתתפים חוויה עוצמתית וחדשנית ולכן אנו נציע מבחר רב של קונספטים ואטרקציות ייחודיות עבור האגודה בכדי ליצור אירוע יוצא דופן ובלתי נשכח מבחינת ההשקעה כמו גם ההפוגה המבורכת אותה ניתן לקבל מלימודים אינטנסיביים. 

ישנם אירועי סטודנטים שמטרתנו ליצור חוויה חדשנית וקמפוס תוסס ברוח צעירה. בין האירועים סטודנטיאליים שאנו מפיקים במועדים מיוחדים: יום הסטודנט, פתיחת שנה, מימונה, יום פתוח ועוד…