אודות מלודי הפקות

חברת מלודי הפקות הוקמה בשנת 2012 המתמחה ביצירת הפקה חלומית למגוון רחב של אירועים. היכולת להתאים את סוג וסגנון ההפקה לאירוע בשילוב עם עשייה מקצועית והרבה ניסיון, הם אלו שהופכים הפקה למוצלחת ולא משנה באיזה אירוע מדובר. לוקיישנים חדשים, לוקיישנים מנצחים ומוכרים, אירועים גדולים, אירועים קטנים, בחום ובקור, עיצוב ותפאורה מיוחד, יצירתיות ומחשבה עד לפרטים הקטנים, הכרנו לקוחות חדשים ושמחנו לפגוש בלקוחות ותיקים. אלפי פנים מחייכות ועניים נוצצות. 

מלודי נותנת שירותי הפקות בכל רחבי הארץ, עבור אירועים מכל הסוגים, תחת כיפת השמיים (אירועי חוץ) או באולמות ומקומות סגורים. החברה מתמחה בהפקת אירועים אינטימיים וגדולים לחברות, הפקות למוסדות, כמו גם, הפקות של אירועי קונספט ומיתוג חברה באירועים. לצד אלו, מלודי מתמחים בהפקות של מסיבות, ימי הפנינג, חתונות, אירועי פורים, הפקות של ימי סטודנטים, הופעות קטנות ועד גדולות, הכוללות עבודה מול אמנים, זמרים, להקות והרצאות.

מלודי הפקות
ליווי אישי ומקצועי ושקיפות בתהליך הפקת האירוע

 מלודי, שמה את הלקוחות שלה  במרכז ופועלת על מנת להפיק עבורם את האירוע מתחילתו, הכרוך בתיאום ציפיות בתהליך העבודה המשותפת יחד עם הלקוח, כולל: קהל יעד, מטרות ויעדים, תקציב, לוחות זמנים, סיור לוקיישנים- מעמד היכרות עם מקומות פוטנציאליים, אמצעי פעולה עיקריים ואפילו הפקת לקחים מאירועים קודמים. כמובן, אנו בקשר הדוק לאורך כל שלבי התכנון, עד לביצוע הסופי ואף לאחר סיום האירוע. למעשה, הכול נעשה כך שלקוחות החברה, יוכלו להיות רגועים ולדעת שכל סידורי ההפקה מטופלים! 

החלטה נבונה

בחירה נכונה בחברת הפקות לאירוע הבא שלכם, היא בחירה חשובה אשר תשנה לחלוטין את פני האירוע ואף תוכל להפוך אותו לחוויה יוצאת דופן ובלתי נשכחת. החלטה נכונה זאת החלטה שמביאה לתוצאות טובות או שעולה בקנה אחד עם הרצונות של הלקוח. אנו אוספים את כל המידע ומנתחים אותה בצורה יסודית שתוביל להחלטה שקולה שמשפיע בצורה משמעותית על כל התהליך ועד לסיום ההפקה. 

מלודי הפקות
עם מלודי הפקות, גם השמיים הם לא גבול!

בעולם האירועים והפקות נדרשת חשיבה יצירת, חדשנות וגמישות בשביל להצליח. במלודי הפקות, מאמינים שכל חזון ורעיון, יכול לבוא לידי ביטוי וביצוע. יצירתיות, היא מילת המפתח של החברה. חשיבה מחוץ לקופסא וראיה רחבה של אפשרויות מגוונות, הם מה שהופכים את האירועים לבלתי נשכחים ובעליי גוון ייחודי. אנו משתמשים בטכניקות ואסטרטגיות על מנת לייצר רעיון חדש ושילובים חדשים שיוכלו לשדרג את האירוע באופן דרסטי ולהפוך את האירוע ליוצא דופן ופורץ דרך. היכולת ליצור רעיונות חדשים עם אירועי קונספט ייחודיים ולהוציא אל הפועל- הם אבני היסוד במלודי הפקות בשביל לברוא אירוע חריג במובן החיובי וחדשני.

יתרונות בMelody

18 4124

יחס אישי וליווי צמוד לאורך הדרך מתחילתו, לאורך כל שלבי התכנון, עד לביצוע הסופי ואף לאחר סיום האירוע

10 1111 (1)

היכרות עם הספקים ונותני שירות הטובים ביותר בשוק יחד עם תמחור אטרקטיבי ביותר

22 4

ניסיון מקצועי של רב שנים בתחום ההפקות והאירועים בשלל קונספטים עם סוגי לקוחות שונים

84611

בניית תקציב מוגדר ומפורט ללא פשרות באיכות ורמתו של האירוע